hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
piątek, 06 kwietnia 2007

pochwalić się niektórymi moimi pracami,ale niestety czytnik kart do aparatu padł i muszę poczekać na Męża...U nas czas przed świętami jest zawsze dość zabiegany bo wszyscy chcą mieć sprawny telewizor na święta(no bo tak bez tv w święta to wie Pan nie ma co robić) a mój TZ niestety je naprawia.Tak więc z tymi zdjęciami trochę utknęłam ale może znajdę jakieś w kompie to wstawię jak nie teraz- to wieczorem.

W związku z zamieszaniem przedświątecznym całkiem zapomniałam o tym,że obiecałam koleżance coś decu,no i niestety po świętach koniecznie będę musiała się tym zająć a miałam już taaaakie plany:sweterek albo bluzeczkę na szydełku zrobić ale cóż może później.

 

16:09, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
sobota, 31 marca 2007

udało mi się pokonać zakładki i mam nadzieję zdjęcia.Nie ma to jak spotkania w realu i metoda łopatologiczna"patrz,klikaj ,dodaj,sprawdź". Aniu jestem Ci ogromnie wdzięczna,bo teraz zamiast zająć się obiadem mogę trochę poklikać .Niestety ze zdjęciami mam jakby inny problem,generalnie są za duże a nie mam programu w którym mogłabym je zmniejszać więc najpierw powalczę o ten program a potem pokażę efekty moich działań.

A na multi tak się zamotałam z wpisywaniem kontaktów,że już 3 osoby sobie zablokowałam,hi,hi.....

I znowu kroi się spotkanko (może przy kawie), bo co dwie głowy to nie jedna...

Zmieniajęc jednak temat to udało mi się "zdekupić" moje pudełka,które zaczęłam kilka dni a może już tygodni temu i nijak mi nie wychodziły i znowu dzięki interwencji Ani udało mi się je podratować.Jutro jednak okaże się czy nauka nie poszła w las i będę oglądać pierwsze spękania. Mam nadzieję,że okażą się większe niż poprzednie tamte były mikroskopijne... efety mam nadzieję uda mi się pokazać na blogu bo jak nie -to nie wiem co:-)

14:39, jagnieszkak
Link Komentarze (6) »
niedziela, 04 marca 2007

...żę nie mam pojęcia jak wstawić zdjęcia,mimo ponoć prostej jak obsługa cepa instrukcji,trzeci dzień z rzędu zostałam pokonana przez maszyny...


Wygląda na to,że nie mam jak pochwalić się swoimi pracami,więc jeśli mi się uda wstawię linka do moich albumów na multiply: www.agakusmierz.multiply.com; oj nie udało mi się .

 

20:34, jagnieszkak
Link Komentarze (2) »
środa, 28 lutego 2007
Jak tu się wstawia zdjęcia????????????????????
19:37, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »

Przykładem moich koleżanek i sióstr mam zamiar zacząć pisać swego bloga,ale niestety nie wiem jak się potoczą jego losy ze względu na mój słomiany zapał.Na razie są to ćwiczenia , pierwsze podjęte próby...zobaczymy co z tego wyniknie. Niestety w ostatnim okresie miałam kontuzję ramienia i teraz ciężko wrócić mi w znane tryby.

Mam na warsztacie kilka robótek,bo niestety należę do osób ,które nie umieją zająć się jedną robótką w jednym czasie (czy to niestwierdzone ADHD) i w tej chwili robię sweter "z koła",bieżniczek  oraz wyszywam labradorki dla koleżanki,no i pewnie z tego wynikają moje tyły.Wciąż brakuje mi czas, a tyle bym chciała jeszcze zrobić....

16:35, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
1 ... 41