hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
czwartek, 18 czerwca 2009

mogę odetchnąc z ulgą: zdałam test roczny z hiszpańskiego,co prawda ślizgiem na bazę i nie jestem zbyt zadowolona ale jednak zdałam.I właśnie od dziś mogę trochę zwolnic tempo.Co prawda mam już plany robótkowe na najbliższe dni ale mogę robic wszystko bez stresu bo nie gonią mnie żadne terminy.Dlatego najpierw zajmę się samplerem i prezentem decu dla koleżanki a potem pomyślimy co dalej. W sierpniu czeka mnie operacja więc będę trochę uziemiona ale mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.

A tak przy okazji,znacie może tego kwiatka?

   

19:58, jagnieszkak
Link Komentarze (6) »
wtorek, 16 czerwca 2009

się:))) dziewczyny a ja co chwilę próbuję znaleźc szczęście:)

Nowe candy u Maji :

Niestety kolejny raz mam problem z wklejeniem zdjęcia

 

19:52, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 15 czerwca 2009

wakacyjny xxx - candy",które można znaleźc u IZY-CHICA. Iza jest osobą, którą miałam przyjemnośc "poznac"  poszukując wiadomości o języku hiszpańskim i przy okazji okazało się,że jest to Kobietka,która również krzyżykuje. Potem znajomośc została pogłębiona przez wspólny udział w obu edycjach Haftowanego Secret Pal'a i kiedy to Iza wylosowała mnie w drugiej edycji.Prezenty od niej cały czas cieszą moje oczy.Poza tym Iza zawsze służy pomocą kiedy poszukuję jakichś wzorów.Jestem jej bardzo wdzięczna i dlatego bardzo serdecznie polecam lekturę jej bloga jak również to świetne candy:)

20:23, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 czerwca 2009

candy u Siggi i takie smakołyki do zdobycia

[DSCF5263.JPG]

19:38, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
sobota, 06 czerwca 2009

dzisiaj masę pracy ale wpadałam tu na chwilę bo zobaczyłam cudne candy i "wpadłam" po uszy:) w  http://rusticalhome.blogspot.com/ gdzie bardzo często zaglądam.

13:38, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2