hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
wtorek, 24 czerwca 2008

tygodniu przyjechała moja siostra z Anglii i przywiozła mi wytęsknione przeze mnie skarby.

  I już mnie ręce świerzbią żeby coś wyszyć.Wzorów cała masa i naprawdę można by wyszywać je przez całe wakacje ale przecież obiecałam Kasi baletnice.Muszę więc dotrzymać słowa i skończyć czwartą dziewczynkę bo w poprzednich dniach wyszyłam kolejne dwie.

Dlatego też jadąc dziś nad jezioro zabieram ze sobą dobrą książkę i ten zestaw:

12:55, jagnieszkak
Link Komentarze (10) »
środa, 11 czerwca 2008

niedawno poszukiwałam linków do stron ze sklepami "robótkowymi" bo chciałam kupić tamborek plastikowy.Dziewczyny natomiast poleciły mi sprzedawcę z allegro zaryzykowałam i zamówiłam.I oto dziś zdjęłam z niego robótkę (wychodzi,że znowu się chwalę) to pierwsza z baletnic,które obiecałam mojej córce. Jednak mam problem gdyż w oryginale użyte zostały nici i włóczki,które są do kupienia jedynie na e-bayu (ale tam to już sie nie wybieram na zakupy). Poszukuję czytaj : błagam o pomoc ,więc oryginalnych pomysłów i rozwiązań na wykończenie sukienki , która w zamiarze jest kudłata:)

a tak wygląda na tamborku:))))

16:19, jagnieszkak
Link Komentarze (13) »
poniedziałek, 09 czerwca 2008

mnie przez weekend w domu i jestem dziś w szoku oglądając niektóre blogi robótkowe jak bardzo posunęły się prace dziewczyn. Ja jeszcze nie siadłam do xxx bo najpierw muszę "odgruzować" mieszkanie (trudno je poznać,hihi).

Chcę się jednak pochwalić nowymi zakupami zrobionymi w "hobby studio " , pierwszy raz kupiłam tak ciemną aidę ,baaaardzo mi się podoba szczególnie ta vintage jeszcze nie wiem co na nich wyszyję bo mam tak dużo pomysłów.Mulina jest do obrazków ,jakie zaplanowałam dla mojej córci,która tańczy 5lat w zespole tańca współczesnego i sam wybrała wzory małych baletnic.Będą umieszczone na jej ulubionej torbie.

A tu moja Kasia w trakcie występu

 

12:00, jagnieszkak
Link Komentarze (3) »