hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
wtorek, 28 kwietnia 2009

Moją wyczekiwaną paczkę otrzymałam wczoraj,wczoraj też zrobiłam zdjęcia i wczoraj usiłowalam wrzucic zdjęcia ale niestety mój net "mulił" niemiłosiernie i nie mogłam wrzucic zdjęc.Próbuję więc teraz .A dziś dopiero dotarłam do domu. Otóż dostalam paczkę od Izy i jestem przeszczęsliwa bo nie wiem jak ona to zrobiła ale zapakowała do niej rzeczy,które są trafione w 100 albo i więcej procentach.Mam nadzieję,że wszystko widac,w paczce były:

dwa kawałki kanwy biała i różowa
masa serwetek do decu
pięc karteczek ręcznie zrobionych:)))
kartka z wyhaftowanym kwiatem
obrazek z kwiatowym haftem
guziczki z perły
małe klamerki
piękne podkładki z Madrytu zbieram podkładki o czym Iza nie wiedziała:))
przysmak z Hiszpanii turron-pychota:))))
i dwie gazetki z wzorami haftów,które są przepiękne i mam masę pomysłów do czego je wykorzystac i co zaskoczyło mnie najbardziej bo było ukryte w gazetkach przepiękne papiery do decu ze złoceniami
Jestem cały czas pod wrażeniem i co chwilę to oglądam i nacieszyc się nie mogę.

 

Iza,bardzo ,bardzo dziękuję!!!

18:33, jagnieszkak
Link Komentarze (4) »
niedziela, 26 kwietnia 2009

i kolejne zadanie. Otóż mamy umieścic na zdjęciu z haftem łyżeczkę ,która udaje coś innego.Niestety na podobny pomysł jak ja wpadła Penelopa i szybciutko musiałam zmienic koncepcję. Nie wiem czy to w co "ubrałam" będzie jasne dla kogokolwiek więc wyjaśniam,że jest to "kutasik" lub chwościk,który służy do dekoracyjnego przytrzymania zasłony.

I właśnie tak to wygląda:) Haft nie posunął się zbytnio do przodu ale w tym tygodniu poświęciłam mu dwa i pół wieczoru. Może w tym się uda ale nie gwarantuję:)))

18:24, jagnieszkak
Link Komentarze (5) »
piątek, 24 kwietnia 2009

wyróżnienie szaleje po sieci. I mnie również "dopadło". Trzy dziewczyny :

 justyna  ,  ula  i penelopa zechciały wytypowac mnie do

                                                       

I szczerze mówiąc czuję się zaszczycona.Bardzo ,bardzo Wam dziękuję.

Myślałam długo nad tym kogo wytypowac i niestety nie potrafię wybrac tylko ośmiu osób ponieważ osoby ,które mam w swoich zakładkach to na pewno te,które zasługują na to wyróżnienie.Zwłaszcza,że wiele z nich w świecie rzeczywistym mi pomaga i pomagało.Dlatego moje kochane czujcie się przeze mnie wyróżnione:)***Wszystkim Wam dziękuję za to że jesteście,że Wasza twórczośc jest dla mnie inspiracją i że mogę na Was zawsze liczyc.

21:24, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
czwartek, 23 kwietnia 2009

              Niny               

na blogu dziewczyny z Węgier trwa zabawa z nożyczkami,żeby wziąc w niej udział trzeba wkleic zdjęcie ze swoim zbiorem nożyczek ,zdjęcie z jej bloga i wpisac się pod postem u niej.Nie wiem czy tą zabawę można nazwac candy więc  przybliżyłam zasady.

Dlatego dziś u mnie zdjęcia nożyczkowe,to moja mała kolekcja niestety kilka dni temu złamałam czubek w tych,które używam najczęściej, więc taka wygrana byłaby niesamowicie pożądana:)))

16:14, jagnieszkak
Link Komentarze (2) »
niedziela, 19 kwietnia 2009

przyszła niedziela a jako się rzekło to trzeba słowa dotrzymac choc wstyd:( A dlaczego już tłumaczę- postępy mizerne i to nie tylko tu ale cóż się dziwic wiosna przyszła a ja wyszłam na jej spotkanie do ogródka:) Miałam tam zaległości z jesieni i trzeba było trochę czasu poświęcic na kopanie i tym podobne czynności. Niestety nie mogę powiedziec,że już wszystko mam zrobione więc jeszcze czas jakiś będę dzielic te dwie przyjemności. Poza tym w samplerze postępy też mizerne nie wspominając już hardangera. Mam jednak nadzieję,że nie odstraszy to Was od zaglądania do mnie.

Pozdrawiam porcelanowo:)

 

17:36, jagnieszkak
Link Komentarze (7) »
 
1 , 2