hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
wtorek, 24 marca 2009

częśc(nie wiecie gdzie można znależc literkę"ci" w viście) trzecia.....

a to są detale,które mnie najbardziej urzekają

Wyszywa mi się dosyc powoli bo jak zwykle mam zaczętych jeszcze kilka innych prac ale muszę przyznac,ze wzór jest niesamowicie zróżnicowany co powoduje,że wyszywa mi się bardzo przyjemnie i za każdym razem sięgam po niego z radością:)chciałabym mu poświecic więcej czasu ale doba to za mało na to by w niej poupychac wszystkie rzeczy,które robię i które mnie zajmują. Mam nadzieję w ciągu najbliższych dni pokazac na co poświęcam swój czas oprócz xxx.

13:11, jagnieszkak
Link Komentarze (4) »
piątek, 20 marca 2009

nie są moimi ulubionymi motywami w decu ale koleżanka ma w rodzinie prawdziwego zapaleńca i miłośnika owych ptaszyn i zamówiła u mnie dwie rzeczy dla niego.Pierwszą już prawie ukończyłam (muszę jeszcze parę razy polakierowac) a druga już zaczyna się szykowac,mam nadzieję jutro kończyc oklejanie.

A teraz mam nadzieję wrócic do samplera.

 

18:39, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
czwartek, 12 marca 2009

niesamowicie w moim domu.A stało się tak za sprawą hiacyntów,które po raz pierwszy mam w mieszkaniu i aż trudno uwierzyc ,że tak intensywnie pachną.

Niestety kolory na zdjęciu są przekłamane bo to fioletowy hiacynt. Do domu przywędrowały też takie kwiatki:)

Pachnie również z tego powodu:

Kiedy tylko zobaczyłam te pachnące zestawy u Marty to chciałam też miec takie,zadzwoniłam do pasmanterii w Zielonej Górze i panie obiecały je zamówic.Wczoraj wybrałam się do sklepu i kupiłam od razu trzy i mam już pomysł co zrobic,żeby pachniały dłużej....

12:12, jagnieszkak
Link Komentarze (3) »
niedziela, 08 marca 2009

na taśmę udało mi się zrobic skarbonkę decu. Narzędzia zostały wyjęte na mini kurs dla Kasi więc nie było wyjścia i musiałam zacząc coś "dziergac". Zajęło mi to w sumie kilka godzin, bo lakierowanie jest niesamowicie czasochłonne.

A w tak zwanym międzyczasie haftowałam mój sampler rond,bardzo przyjemnie się haftuje pomimo olbrzymich rozmiarów. Choc nie miałam zbyt wiele czasu to przysiadłam do niego przez kilka ostatnich wieczorów i muszę powiedziec,że jestem zachęcona.

19:08, jagnieszkak
Link Komentarze (3) »
piątek, 06 marca 2009

kuszą jak mało kiedy:))) Proszę zaglądac tutaj :)))

21:20, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2