hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
środa, 30 grudnia 2009

do nas zima i muszę przyznac,że bardzo mi się podoba:) w domku ciepło ,kwiatki kwitną normalnie życ nie umierac. Pierwszy raz kupiłam cebulę amarylisa i pięknie zakwitł,warty był nie tylko tych pięciu zetów,które za niego dałam:)))

W "szale" poświątecznym zapomniałam się pochwalic prezentem,który wywarł na mnie niesamowite wrażenie a to dlatego,że zrobiła go moja mama,która zarwała kilka nocek żeby uszyc wszystkim dziewczynom w rodzinie takie właśnie cuda wszystkie oczywiście ręcznie. Jest perfekcyjny,Mamciu bardzo,bardzo Ci dziękuję.

I na koniec moje dziubanki:)

Pozdrawiam mroźnie i zimowo :)

21:28, jagnieszkak
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 21 grudnia 2009

się nie ustawic w kolejce po takie bajery?

Rozdaje je Svea ze sklepu :) http://www.szmatkalatka.pl/

 naprawdę warto!!!

Tagi: candy
16:11, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
sobota, 19 grudnia 2009

dedykuję Koroneczce :) a to dlatego babo kochana ,żebyś uwierzyła:) Udało mi się,wygrałam u Penelopy !!!!! Mało z krzesła nie spadłam i trudno mi było uwierzyc ale to prawda i wszystkie te wspaniałości są u mnie ,siedzę sobie i macam choc boję się rozpakowac.

Penelopo kochana,wszystko jest cudne i jeszcze raz bardzo Ci dziękuję:)

Niestety w pracach robótkowy mam totalny zastój i już pewnie do Świąt nie dam rady nic zrobic ale nic to przecież życie nie toczy się tylko wokół robótek. Pozdrawiam weekendowo:)

Tagi: candy
16:53, jagnieszkak
Link Komentarze (2) »
niedziela, 13 grudnia 2009

Wam czego się nauczyłam:))) umiem wstawic filmik video!!! Udało mi się przed chwilą i chętnie podzielę się z Wami muzyką,którą szalenie lubię i ,którą zawsze chciałam Wam zaprezentowac.Może ich znacie? i może to dla Was nic nowego ale mam nadzieję,że się Wam spodoba:) Delirious? to zespół ,który w tym roku niestety zakończył swoją działalnosc śpiewali muzykę tzw.chrześcijańską :)

 

I oczywiście muszę pokazac postępy w moich pracach a właściwie jednej.Wyszywałam w tym tygodniu niewiele ale coś tam jednak dłubałam.

15:06, jagnieszkak
Link Komentarze (6) »
wtorek, 08 grudnia 2009

i tu sprawdza się moje optymistyczne podejście do wszelkich konkursów i candy:) wygrałam u Ewci a wystarczyło odpowiedziec na bardzo proste pytanie i oto już dziś moja wygrana.

Nie mogłam się powstrzymac i musiałam się pochwalic zwłaszcza,że bardzo wszystko mi się podoba;tyle dobra za tak niewiele:)

 

20:55, jagnieszkak
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2