hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
poniedziałek, 23 lutego 2009

Jestem chora i przez cały weekend nie postawiłam ani jednego krzyżyka (dzisiaj zresztą też nie).Od rana zdążyłam byc z córką w szpitalu,potem w biurze księgowym,ZUSie i wielu innych miejscach.Zrobiłam małe porządki i obiad.Pobuszowałam trochę po blogach i niestety nie mam na nic więcej siły. Może jakoś się zbiorę w sobie bo ścigają mnie już terminy:) a dzisiaj "stópki" wyglądają tak:

16:02, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
czwartek, 19 lutego 2009

odebrałam telefon i dowiedziałam się z niego ,że wygrałam pióro Waterman w zabawie sms-owej.Nie mogłam wręcz uwierzyc bo sms'a wysłałam z okazji Walentynek kilka tygodni temu będąc u koleżanki i czytając miesięcznik "Pani" i zupełnie o tym zapomniałam . Bardzo ucieszył mnie ten niespodziewany "prezent" bo bardzo lubię pióra wieczne i mam jedno tej firmy ale z powodu upadku lekko skrobie. Pióro dostałam wczoraj ale niestety nie miałam aparatu i zdjęcia robiłam dopiero dzisiaj, zatem chwalę się:

I jak zwykle wrzucam zdjęcia robótek wczoraj udało mi się skończyc metryczkę niebieską ale nie mogę pokazac jej w całości tzn.bez imienia i daty bo przecież to prezent o którym koleżanka nie wie:) jak tylko oprawię pokażę ponownie.

"Stopki" również zaczęłam i wyglądają tak:

 

 

 

 

 

13:49, jagnieszkak
Link Komentarze (5) »
wtorek, 17 lutego 2009

się powstrzymac i nie wziąc udziału w zabawie u netowej koleżanki Agi która jest moją mistrzynią decu.Podziwiam jej prace już od bardzo,bardzo dawna.Jestem jej wierną fanką bo uważam,że osiągnęła taki poziom,którego nie wydaje mi się że mogłabym osiągnąc. I właśnie trzy dni temu Aga zaproponowała ciekawą zabawę; my oglądaczki jej prac mamy wybrac jedną z jej prac tę ,którą uznamy za najlepszą i napisac uzasadnienie dla tego wyboru.

Wybrałam więc:

  

dlaczego ta praca? wybór był dla mnie jednoznaczny co nie znaczy ,że łatwy.Ale kiedy jakiś czas temu zobaczyłam to cudo uznałam ,że jest to najlepsza rzecz w decu jaką kiedykolwiek widziałam:))) Jest dla mnie kwintesencją piękna i subtelności. I gdybym tylko mogła chciałabym ją miec. Marzę o niej bez przerwy.I właśnie dlatego,że wywarła na mnie takie wrażenie wybrałam właśnie ją-to mój numer 1.

21:10, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 lutego 2009

robótkowe uległy nieznacznej "modyfikacji" tzn. koleżanka,która wcześniej zamówiła różową metryczkę zamówiła kolejną:

 

tym razem inną dla kolejnej dziewczynki,widocznie pierwsza jej się spodobała:)))

Niebieska metryczka w dniu dzisiejszym wygląda tak:

Praca nad nią posuwa się do przodu,jednak niezbyt szybko.

W zeszłym tygodniu udało mi się wyciągnąc z szafy moje krosno i stało się to poniekąd dzięki Eguni , zaglądam do niej baaardzo często i zauważyłam,że jedną z prac naciagnęła na ramę i dzięki temu przypomniałam sobie o swoim krośnie.Najpierw namęczyłam się zanim je wydobyłam z przepastnych czeluści mojej szafy. A potem w pocie czoła usiłowałam je skręcic bez schematu,który się gdzieś "zapodział". Tak więc po niemałej godzinie krosno stanęło a ja naciągnęłam na nie mój sampler. Niestety też niewiele na nim popracowałam bo jakoś nie mam weny. Dziś zaczęły się ferie więc nie wiem jak dalej będą wyglądac moje wyczyny hafciarskie ale muszę się jakoś zmobilizowac bo metryczki muszą zostac jak najszybciej skończone.

Sampler mam zaprezentowac pod koniec miesiąca więc naprawdę muszę się pospieszyc.

15:35, jagnieszkak
Link Komentarze (2) »
piątek, 13 lutego 2009

zaproszona przez Ulę do nieco szalonej zabawy

    

                                              

        

Zasady:

Należy wymienić 5 rzeczy, od których jest się "uzależnionym",bez których nie można żyć,a nagrodę przyznać kolejnym 5 osobom,których blogi lubimy/odwiedzamy.

1.absolutnie nie mogę życ bez książek

2.słońca a właściwie jego cudnego światła,które zachęca mnie do życia

3.dobrej kawy

4.marzeń

5.dobrej muzyki.

Do zabawy "wkręcam" : MałąMi , Renulę , Beatę , Kasiulę , Dorotę ......

18:45, jagnieszkak
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2