hafty nie tylko do szuflady...
Zakładki:
Moja strona na multi
SAL
Szablon
Sztuknięte
Tu ślęczę cały czas
Tu tracę kasę
Tu zaglądam czasami
U nich bywam często
Zaczynam poznawać
Enhanced with Snapshots
RSS
piątek, 07 maja 2010

mi i smutno mi ale chyba przyszedł czas na rozstanie:( mam nadzieję przenieśc się z powodzeniem w nowe miejsce..... nie wiem ile to będzie trwało bo trochę rzeczy muszę tam wrzucic ale już dziś zapraszam pod mój nowy adres:

                                              http://ja-gnieszka.blogspot.com/

Mam nadzieję,że będziecie tam zaglądac

13:42, jagnieszkak
Link Komentarze (5) »
środa, 05 maja 2010

u Kocurka ;można dostac takie cudo:

czyż nie piękna?

Tagi: candy
21:52, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
wtorek, 04 maja 2010

mnie nie opuszcza więc nic nie robiłam ( w sensie robótkowym) weekend szarobury spędziłam z rodzinką na wyjazdach:) Było bardzo przyjemnie, a dziś przyszły gazetki robótkowe i cały czas nad nimi ślęczę i szukam czegoś na oliwkowy jeans. Zdjęc robótkowy zatem nie mam ale pokaże Wam co pięknego kwitnie na ogródku:)

18:08, jagnieszkak
Link Komentarze (1) »
sobota, 01 maja 2010

bardzo podziękowac Wszystkim dziewczynom:))) za słowa,które są jak miód na moje serce. Nie spodziewałm się tylu pozytywnych komentarzy szczególnie,że sampler nie został wyprasowany i chyba jednak niewiele widac.

Pomimo tych słów nie spoczęłam na laurach i coś tam już dziubię:) a w tak zwanym międzyczasie robiłam kolejny komplet decu dla tej samej koleżanki:))) tym razem miały byc cytryny a w srodku herbaciarki wklejony motyw.

I co myślicie nie za skromnie? bo nawet cieniowań nie ma.

środa, 28 kwietnia 2010

nie wierzę:) skończyłam mój sampler!!!

Zaczęłam go baaaardzo dawno temu tzn. w lutym zeszłego roku i jakoś poszło. Do pewnego momentu w sierpniu, kiedy to zaczął kurzyc się na krośnie. Wznowienie nastąpiło w lutym tego roku i jakoś się tam kulał , nawet zdążyłam połamac krosno:( ale ostatnio się zawzięłam i odłożyłam inne rzeczy (bo mam za dużo  zaczętych robótek) i właśnie dziś nastąpił ten dzień kiedy postawiłam ostatni krzyżyk. Chwalę się więc tak zwaną świeżynką:))) bo tylko wypraną i nie wyprasowaną,po prostu nie mogłam się doczekac kiedy go Wam pokażę:)))

19:30, jagnieszkak
Link Komentarze (19) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 41